0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дорман 615 - Вретено Орев

Дорман 615 - Вретено Орев

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Вретеното На дорман Е произведено за висока отпорност на корозија и долг работен век. Во зависност од апликацијата, таа е достапна и во комплет што вклучува навртка, мијалник и држач. Дорман 615-120 Вретено Орев.

Параметри на производот

Слична стока