0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дизајн Куќа Бел Културен Мермер Двоен Слив Суета Врвот Со Славина

Дизајн Куќа Бел Културен Мермер Двоен Слив Суета Врвот Со Славина

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Дизајнерската Куќа културен мермерен двоен сад суета врвот со 4-Инчен заден дел и дава на вашата бања стилски, разноврсен изглед. Овој врв за суета е долг 73 инчи и широк 22 инчи и доаѓа во цврста бела боја која сигурно ќе го надополни остатокот од вашиот декор за бања. Во секој сад има 1 претходно дупчена дупка, што овозможува една славина за монтирање дупки. Работ без капка е подигнат за да содржи вишок вода, спречувајќи неред. Задниот дел помага да се спречи оштетување на водата. Дизајнерската куќа суета врвот доаѓа со 5-годишна ограничена гаранција, така што можете да бидете сигурни во квалитетот на вашиот врв на суета. Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет.Дизајнерската куќа суета врвот доаѓа со 5-годишна ограничена гаранција, така што можете да бидете сигурни во квалитетот на вашиот врв на суета. Цврсто Бело Мери 73х22. Ажурирајте ја вашата главна бања, соба во прав или бања за гости со овој интегриран врв со класичен овален сад. Двоен Сад Врвот. 1 претходно дупчената дупка овозможува централна славина за монтирање додека дупката за прелевање и интегрираниот заден дел спречуваат оштетување на водата. Координирање на странично прскање, славина и хардвер за одвод што се продава одделно. 5-Годишна Ограничена Гаранција. Појавување на странично прскање достапно (се продава одделно). Странично прскање за чист, завршен изглед и за спречување на оштетување на водата. Дел # 550905. Засилен Пакет.

Параметри на производот

Слична стока