0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ACDelco 15-ЗАПТИВКА За Прекинувач За Притисок HVAC

ACDelco 15-ЗАПТИВКА За Прекинувач За Притисок HVAC

DEN 840.00
Залиха

Пристапност

Acdelco hvac прекинувач за притисок seal изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме заптивка за прекинувач за притисок за климатизација за речиси секој автомобил на патот денес. Acdelco hvac заптивка за прекинувач за притисок се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди.

Параметри на производот

Слична стока