0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Микродри Брзо Сушење Меморија Пена Бања Мат, 17 24

Микродри Брзо Сушење Меморија Пена Бања Мат, 17 24

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Излегувањето од туш штотуку се опушти како и влегувањето со неверојатно амортизираната, супер-мека подлога за капење На Микродри. Врвот на микрофибер со луксузни перформанси е помек од свилата и хипер-абсорбента, апсорбира вода 2 пати побрзо од другите ткаенини за да ви обезбеди пријатно, суво место за стоење после туширање или капење. Пополнувањето на мемориската пена со висока густина е поотпорно за максимална удобност и издржливост. Патентираната основа отпорна на лизгање на гриптекс на микродри помага да се задржи подлогата на место и обезбедува напредна циркулација за брзо сушење. Достапен во повеќе бои и две големини : 17"x24" и 21"x34", подлогата може да се користи од страната на кадата и пред мијалникот или суетата. Разновидниот дизајн го прави совршен за секоја просторија од домот : главна бања, детска бања, куќа за одмор или студентска соба. Прави одличен подарок за сите прилики! Изработени од 100% полиестер. Машинско перење и сушење. ДОСТАПНИ СЕ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ И КОМПЛЕТИ : 17 х 24 инчи, 21 х 34 инчи. Комплетот вклучува : 1 мал (17х24) и 1 голем (21х34) подлога за капење. МЕМОРИ пена HD : Екстра дебела мемориска пена обезбедува поддршка со висока густина и удобност при амортизирање. CORETEX ХИПЕР АБСОРБЕНТА ТКАЕНИНА : супер мек, хипер абсорбента микрофибер врвот се чувствува неверојатно под нозете и апсорбира вода 2x побрзо од другите ткаенини. ГРИПТЕКС БАЗА ОТПОРНА НА ЛИЗГАЊЕ : Помага да се задржи мат во место. Патентираниот дизајн отпорен на лизгање работи и на влажни и на суви површини. Гриптекс не се распаѓа со текот на времето, за разлика од стандардната поддршка. МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ : за лесна нега.

Параметри на производот

Слична стока