0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мотив Опрема E7TZ4204C MOGE7TZ4204C СЛУЧАЈ ОТВОРЕН ПРАЗЕН FORD 10.25 СИТЕ СТАПКИ

Мотив Опрема E7TZ4204C MOGE7TZ4204C СЛУЧАЈ ОТВОРЕН ПРАЗЕН FORD 10.25 СИТЕ СТАПКИ

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

МОТИВ КУЌИШТЕ ЗА Опрема ОТВОРЕТЕ ПРАЗЕН ФОРД 10.25 Сите СООДНОСИ Диференцијално Куќиште Диференцијално Куќиште На Менувачот Случај На Диференцијална Брзина; Заден; 1.5 инчи. Диа.; 35 Сплајн; Празен; Отворен; КАРАКТЕРИСТИКИ : 8620 Материјал. Термички Обработени. Перформансите На Мотивната Опрема и Мотивната Опрема нудат некои од најтешките компоненти на погонскиот воз на пазарот денес. Нашите производи се дизајнирани да ги издржат најтешките услови на или надвор од патот. Тесните толеранции и строгиот процес на обезбедување квалитет во комбинација со долгогодишниот развој на трките, извонредниот дизајн и најсовремените методи на производство влегуваат во производи кои ќе траат со години. Ако ви требаат запчаници кои можат да ги издржат силите од 10.000 кс. драгстер или помогнете да го придвижите теренскиот тркач на 30 стапки во воздух, Мотивната Опрема може да ве однесе таму! Со четири магацини стратешки лоцирани низ Северна Америка, повеќето нарачки За Опрема за Мотиви пристигнуваат во рок од 2-4 дена. Мотив Опрема Перформанси прстен и пиниони се користат од страна на врвни возачи и тркачки тимови во светот. Победи Со Мотив Опрема! Одговара Изберете : 1985-1999 Форд Ф250 1983-1997 форд Ф350 1991 ФОРД Ф и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Слична стока