0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Степен Мажи Клинички Екстремни Свежи Антиперспирант Дезодоранси, 1. оз

Степен Мажи Клинички Екстремни Свежи Антиперспирант Дезодоранси, 1. оз

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Степен мажи клинички антиперспирант дезодоранс-Екстремно свежо 1,7 мл, напојувано Со Технологија За Движење И шумски мирис, ја обезбедува нашата најнапредна заштита од прекумерна пот и мирис на телото. Дизајниран со иновативна Технологија За Движење, вклучува молекули кои реагираат на телото кои континуирано работат на ослободување на изливи на свежина. Степен крем формула создава длабок заштитен слој низ вашите потни жлезди-што го прави нашиот најефикасен одговор на прекумерното потење. Ако премногу се потите, аплицирајте за степен мажи клинички. Особено е ефикасен кога се користи ноќе и реагира на хемијата на вашето тело, давајќи ви долготрајна клиничка заштита-Дури и по туширање наутро. Со својата ефикасна технологија која реагира на телото, степен мажите клинички е нашиот најефикасен антиперспирант дезодоранс. Тоа помага да се спречи мирисот на телото и создава свеж мирис, давајќи ви целодневна самодоверба да го живеете животот во потполност. Степен мажи, клинички екстремни свежи содржи Степен иновативни Motion Sense Технологија. Работи како овие уникатни микрокапсули седнете на површината на вашата кожа. Кога се движите, триењето ги крши тие микрокапсули и тие ослободуваат повеќе мирис. Значи, секој пат кога се движите, Движењата Ве одржуваат свежи и заштитени од мирис. Степен мажи клинички-вклучете се со нашата најдобра заштита од пот досега. Степен Мажи Клинички Екстремни Свеж Антиперспирант Дезодоранс, 1,7 мл : рецепт-јачина влажност заштита. Само Технологијата За Движење На Степен ве одржува посвежи со секој потег. Натопени со навлажнувачки состојки за да помогнат во заштитата од иритација. Ја намалува влажноста на пазувите. 24-часовна заштита. Екстра ефективни.

Параметри на производот

Слична стока