0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Двор Елвин Геометриски Решетки Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2'3 12 , Беж Црна

Двор Елвин Геометриски Решетки Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2'3 12 , Беж Црна

DEN 5727.68
Залиха

Пристапност

Живеат Подобро. 100% Полипропилен . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Достапно во повеќе бои и големини . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Параметри на производот

Слична стока