0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Уредни Занаети Инка Фиока, 6 8

Уредни Занаети Инка Фиока, 6 8

DEN 114.08
Залиха

Пристапност

Фиока за инка-6" X8 " УРЕДНИ ЗАНАЕТИ-Фиоката За Инка е совршена за неуредни проекти како работа со сјај, ситни стаклени џамлии, прашоци за втиснување и многу повеќе. Исто така одлично за изработка на монистра и накит. Произведено Во Кина.

Параметри на производот

Слична стока