0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хабл Расадник Поглед Про Близнак Локалните Бебе Монитор Со Голем Родител Единица Гледачот

Хабл Расадник Поглед Про Близнак Локалните Бебе Монитор Со Голем Родител Единица Гледачот

DEN 2544.00
Залиха

Пристапност

Функционалност за далечинско тавче, навалување и дигитално зумирање. Камерата за бебиња делува како 2-насочен домофон систем кој ви овозможува да комуницирате со вашето бебе користејќи ја безжичната родителска единица, а исто така доаѓа со претходно инсталирани приспивни песни и смирувачки звуци и монитор за собна температура за да се обезбеди удобност на бебето. Иновативниот производ на хабл создава безбедна, негувачка расадничка средина за вашите деца и им дава мир на родителите нудејќи висококвалитетна поврзаност со нивните малечки. Купувањата од други продавачи нема да ги исполнуваат условите за гаранција на производот. Две камери за следење на различни локации. Додека Функцијата За Аудио Разговор Со 2 Начини ќе фати и најмала бучава со својот микрофон со висока чувствителност, предупредувајќи ве штом вашето бебе ќе почне да плаче.

Параметри на производот

Слична стока