0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Јови Кабус Ултралесен Стоечки Шетач Лесен Двоен Шетач Во Црвено

Јови Кабус Ултралесен Стоечки Шетач Лесен Двоен Шетач Во Црвено

DEN 2943.84
Залиха

Пристапност

Кабусната Ултралесна Светлина на оуви е двојна количка што ќе се промени заедно со вашето дете. Исто како и оригиналниот Кабус, Ултралесниот Кабус Ви нуди капацитет на двојник и се распаѓа во компактна форма без да се загрози капацитетот на тежината или квалитетот на градбата. Оваа количка им дава можност на вашите деца да седат, да стојат или да се возат на седиштето и се одликува со задна клупа и стоечка платформа, со вградена компатибилност со универзалниот стандард за Автомобилско Седиште и опција за додавање второ седиште во задниот дел. Вклучува покривка за дожд, која цврсто се вклопува во количката, но е и дише и транспарентна, како и крошна за сонце, така што вашите мали патници се заштитени од УВ зраци. За полесно ракување, Кабусот има задна сопирачка со лесно допирање, запирање на бегство пред да започне и суспензија на четири тркала, така што децата можат да уживаат во непречена дремка дури и во движење. Кабус Ултралес претрпе опсежно безбедносно тестирање и се произведува без штетни индустриски материјали. Ги исполнува барањата За големина На количката Дизниленд И Дизни Ворлд, со димензии 38" Л х 21,25" В х 42 " Х. Вклучува адаптер за седишта за новороденчиња. Вклучено седиште безбедно за бебиња 6 месеци+. 3-насочни лежечки седишта за дремки и бебиња. Вклучува задна клупа и стоечка платформа. Опционално задно седиште. Капацитетот на двојно, без најголемиот дел. Екстра голема крошна. Под кошница за складирање на седиштата. Багажникот-пријателски дизајн. Вклучува организатор на родители.

Параметри на производот

Слична стока