0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дорман Странична Врата На Возачот Стакло За Ретровизори За Специфични Модели На Понтијак

Дорман Странична Врата На Возачот Стакло За Ретровизори За Специфични Модели На Понтијак

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Испукано огледало стакло? Ова стакло за огледало на вратата е прецизно дизајнирано за да одговара на оригиналното стакло на огледалото на вратата со специфични години на возилото, прави и модели за едноставна и трајна работа за замена. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена-ова стакло за огледало на вратата е направено за да одговара на оригиналното стакло за огледало на одредени возила. Беспрекорен дизајн - прецизно исечен за да одговара на обликот и изгледот на фабричкото стакло. Економично решение-заменете го само скршеното стакло на огледалото наместо целото склопување на огледалото. Лесна инсталација-следете едноставна постапка чекор-по-чекор за да го замените постојното стакло. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Понтијак Вибрации : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008.

Параметри на производот

Слична стока