0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кенет Џејмс Руслан Таупе Тревна Ткаенина Непастирана Хартија За Трева Поддржана Позадина, 36-инчи на 24 стапки, квадратни метри. фт

Кенет Џејмс Руслан Таупе Тревна Ткаенина Непастирана Хартија За Трева Поддржана Позадина, 36-инчи на 24 стапки, квадратни метри.

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Оваа прекрасна еко-шик позадина има нијанса од тули од земјена канелена позадина што може да се види преку дизајнот на ткаена трева од лусли. Непастен материјал од трева. Нема повторување, случаен натпревар. Прашина и Вакуум и пилинг. 36-во со 24-стапки долга ролна; Опфаќа околу 72 квадратни метри.

Параметри на производот

Слична стока