0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Клементин Унисе Флее Поштенски Дуксер

Клементин Унисе Флее Поштенски Дуксер

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

8,2 мл/ид▓, 36/1кс ткаенина за лице50% Полиестер / 50% Чешлана Памучна Покривка со бело готово полиестерско влечење кордметални манжетни со ребра 1х1 и долни џебови од кенгур, плетени етикети Со рамен Клементин Унисекс Флекс Патент Качулка.

Параметри на производот

Слична стока