0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вокер Издувните Цевки издувните гасови Одговара изберете: 2014-КИА ДУША

Вокер Издувните Цевки издувните гасови Одговара изберете: 2014-КИА ДУША

DEN 2749.76
Залиха

Пристапност

Изработена од алуминизиран челик за издржливост, премиум цевката Вокер е произведена со прецизни свиткувачи и прицврстувачи проверени за да се обезбеди прецизно вклопување за брза и лесна инсталација. ПОДОБРО ЗАЕДНО Користете премиум додатоци За Шетачи при инсталирање катализатори И пригушувачи На Вокер за целосна надградба на издувниот систем. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Произведени со прецизни свиоци и рути во стилот НА ОЕ, закачалки и конектори за лесна инсталација (каде што е применливо). ПЕРФОРМАНСИ ВО СТИЛОТ на ОЕ дизајнот Со Директно вклопување е проверен за да се обезбеди прецизно вклопување што функционира како оригинална опрема. СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија Издржлива алуминизирана челична конструкција за отпорност на корозија и перформанси. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Одговара Изберете : 2014-2019 КИА ДУША 4 Цил 1,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока