0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Плод На Разбојот Женските Атлетски Најважни француски тери Џогер

Плод На Разбојот Женските Атлетски Најважни француски тери Џогер

DEN 400.00
Залиха

Пристапност

Плодот На Колекцијата На Женските Најважни Работи за Разбој има задолжителни парчиња кои се од суштинско значење за гардеробата на секоја жена. Облечени за работа или облечени за удобност, овие разноврсни парчиња обезбедуваат носливост од ден до ноќ. Овие женски џогери се совршени за релаксирање со семејството или секојдневни петок на работа. Изработени од мека француска фротир ткаенина, сигурно ќе се чувствувате пријатно и ќе изгледате стилски. Овие панталони доаѓаат во различни софистицирани бои за да ја подигнат вашата постоечка гардероба и можете да најдете координативни парчиња во колекцијата Најважни Работи за да ја комплиментирате оваа суштинска ставка. Женски џогер. Мека, лесна француска тери ткаенина што е добро да се оди во текот на целата година. Појас со среден пораст, 1х1 ребро со еластична влошка и кабел за цртање за да се прилагодите на вашите желби. Манжетно дно со опуштен, но трендовски изглед. Одговара точно на големината,но можете да ја намалите големината за потенок фит. Повлечете за лесен стил. Достапно во големини С-2ХЛ. 60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Машина за перење. 24000л.

Параметри на производот

Слична стока