0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Инвикта Машка Коалиција Сили Кварцна Рака Црна, Црвена Бирање Часовник

Инвикта Машка Коалиција Сили Кварцна Рака Црна, Црвена Бирање Часовник

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Тајните операции се откриваат додека Коалицијата Инвиктас стелт чекори во прв план. Условени да се справат со најсофистицираните напори, Коалициските Сили се подготвени, достапни за секојдневните маневри што доаѓаат. Охрабрени со атрибутите на вистинското лидерство, Коалициските Сили стигнуваат до линијата на фронтот со низа тактики кои го претвораат времето во повеќеслојна потрага по визија.Марка : Invicta Collection : Коалиција Forces Sub Колекција : Пол : Men Dial Боја : Црн Материјал : Мајка На Бисерна Лента Боја : Црн Бенд Материјал : Полиуретанска Кутија Тип : Нерѓосувачки Челик Тон : Дијаметар На Црната Кутија : 46.00 Големина На Ременот : 24mm Jewel : Не на дијаманти : 0clasp Тип : Тип На Тока : Отпорен На Влечење : 300mmevention : Калибар На Кварцно Движење : Потекло : Јапонскиспецијално Пакување : Упц Код : 886678374243 Инвикта,Коалициски Сили,Машки,Црн,Кварц,Тока,Полиуретан,Црн,Нерѓосувачки Челик,46.00 часот,влечење,јапонија,часовници. Часовници. Инвикта. Машки.

Параметри на производот

Слична стока