0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Каролини Богатства 7132PTHD Мопс Валентин Срца Пар На Тенџере Носителите 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

Каролини Богатства 7132PTHD Мопс Валентин Срца Пар На Тенџере Носителите 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Каролини Богатства 7132 PTHD Мопс Валентин Срца Пар На Тенџере Носителите 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Мопс Валентин Срца Пар На Тенџере Носителите. Овој Пар Држачи за Тенџере содржи уметнички дела на Мопс. Одличен подарок за сопственик На Мопс. Прослават Денот На Вљубените со Овој Денот На Вљубените Пар Носители Тенџере. Одличен подарок за празникот или додаток на украсите За Денот на Вљубените. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Параметри на производот

Слична стока