0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Моен Вејмут Масло Нанесуваат Бронзена Тапа За Бања Со Две Рачки

Моен Вејмут Масло Нанесуваат Бронзена Тапа За Бања Со Две Рачки

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Бронзената Завршница Нанесена Со Масло Ја Вклучува Топлината На Бронзата Со Превртени Светли И Темни Акценти, Создавајќи Антички Изглед Рачката Со Две Рачки Го Олеснува Прилагодувањето На Водата,Изградена На Заедничкиот Систем На Вентили Moen M-Pact, Што Ви Овозможува Да Го Ажурирате Стилот На Славината Во Иднина Без Замена На Водовод,Рачките На Славините Може Да Се Инсталираат Помеѓу 8" До 16" За Поприлагодена Широко Распространета Инсталација,Во Согласност Со Американците Со Попреченост Акт (Ада) Спецификации,Газиран Проток Е Идеален За Секојдневни Задачи Во Бањата, Како Четкање Заби И Миење Раце,Газиран Проток Е Идеален За Секојдневни Задачи Во Бањата, Како Четкање Заби И Миење Раце,Ги Исполнува Критериумите На Epa Watersense® За Зачувување На Водата Без Жртвување На Перформансите,Ограничена Доживотна Гаранција.

Параметри на производот

Слична стока