0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мега Блокс Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Раф Доџо Борба

Мега Блокс Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Раф Доџо Борба

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Долу во дувлото, време е за тренинг со раф Доџо борбена плејсет од Мега Блокс Тинејџерски Мутант Нинџа Желки! Со ври во секоја рака, ставот На Раф е во полн ек додека ги усовршува своите нинџа вештини вежбајќи со висечка кукла. Изградете го теренот за обука за канализација и помогнете Му На Раф да ја погоди куклата. Но внимавај! Кога Раф ќе добие хит, куклата ќе се врти на својот пост, враќајќи се да го собори Раф за екстремен крај на оваа тренинг сесија! Поврзете се со други Мега Блокови Тинејџерски Мутант Нинџа Желка Сетови За Обука И изградете уште поголем терен за обука!Идеален за возраст од 5 и повеќе Години Мега Блокови Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Раф Доџо Борба : Возраст : 5Ј+. Градежен терен за обука на канализација со ротирачка кукла што се врти наоколу кога ќе се погоди. Градење Раф микро акција фигура со саи додатоци. Комбинирајте се со други Комплети За Обука На Јами и изградете уште поголем терен за обука!. Поврзете се со други Мега Блокови тинејџерски Мутант Нинџа Желки поставува и да се изгради светот На Желки од канализација нагоре!.

Параметри на производот

Слична стока