0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Душек од пена За пливање За Базен, Сино

Душек од пена За пливање За Базен, Сино

DEN 1679.84
Залиха

Пристапност

Оваа Пливачка Мека Кожа е одличен начин за одмор во вашиот базен во максимална удобност и стил. Овој премиум уред за пловење е обложен со винил и е супер мек. Никогаш не треба да се надува, Душекот За Базен Со Софи За Пливање е постојано пловен со ултра-мека натопена винилна обвивка отпорна на пукнатини. Точка #12020 Мека и Луксузна. Мека и Луксузна. Мека и Луксузна.

Параметри на производот

Слична стока