0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Војна На Ѕвездите: Подемот На Скајвокер Кајло Рен Маска За Возрасни

Војна На Ѕвездите: Подемот На Скајвокер Кајло Рен Маска За Возрасни

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Изградете свој мрачен господар погледнете ја Оваа Ноќ на Вештерките со Помош на Возрасниот Подем На Маската На Скајвокер Кајло рен. Оваа едноставна ставка ви помага да ја искористите моќта на темната страна на силата и ве прави лик од новата трилогија Филмови "Војна На Ѕвездите". Црвените лузни што ја преминуваат маската се од рефоргирањето што се случува на почетокот на епизодата 9, што ја симболизира преродената моќ на Кајло и неговиот нагон да успее. Војна На Ѕвездите : Подемот На Скајвокер Кајло Рен 1/2 Маска Возрасни.

Параметри на производот

Слична стока