0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кингстон Месинг KB8101NDL во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром

Кингстон Месинг KB8101NDL во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром

DEN 9359.52
Залиха

Пристапност

Шик модата на оваа славина се одликува со својата експресивна уметност и рамни, ergономски лостови. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Славината За бања Со центри со нувофузија од 4 инчи со скокачки прозорци за малопродажба и нејзината избрана цврста месинг конструкција и премиум полиран хром финиш гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Оживејте го застарениот со славниот престиж на оваа опрема. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. 1/4 Свртете Ја Касетата Без Миење. Соодветни Додатоци На Располагање. Стандардна 1/2 " Ips Врска.

Параметри на производот

Слична стока