0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Стенли Сокет Сет, 3pc

Стенли Сокет Сет, 3pc

DEN 1588.48
Залиха

Пристапност

Сетот За Приклучоци Стенли е фалсификуван од висококвалитетен челик кој овозможува оптимална цврстина против извртување и вртење. Стенли ракетите и додатоците се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат спецификациите НА АНСИ. Овој комплет за рачен приклучок, кој содржи три парчиња, е завршен во хром со висок лак што овозможува лесно чистење. Со продавница крпа или крпа, брзо избришете го маслото, течноста за пренос или друг вид течност за да изгледаат како нови. Овие алатки се добредојден додаток на која било кутија со алатки, бидејќи се направени за да влезат во оние области кои не се лесно достапни. Сет За Приклучоци стенли, 3 парчиња : Дизајниран да ги исполнува или надминува спецификациите НА АНСИ. Фалсификувани од висококвалитетен челик. Завршено во високо-полски хром. Идеална рачна алатка за добивање на оние тешко достапни места. Погоден за кутијата со алатки на секое дрво во сенка или професионален механичар. Лесен за чистење и употреба. Модел# 1113042.

Параметри на производот

Слична стока