0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Брусен Бенд

Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Брусен Бенд

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Брилијантно дизајниран во титаниум, овој бенд е вистинска слика за љубовта и верата. Прикажувајќи ласерски дизајн молитва за спокојство, оваа рамна лента широка 8мм има брилијантна четкана завршница за мат сјај и доаѓа во големина на прст 10,5. Овој софистициран бенд сигурно ќе биде добредојден додаток на секоја колекција.Метална Тежина : 4,46 Грама Накит Тип : Моден Стил : Спокојство Молитвен Дизајн Рамен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8мринг Големина : 10,5< 2мм Дизајн На дебелина Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Титаниум, Четкан, Ласерски Дизајн.

Параметри на производот

Слична стока