0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мазна Сребрена Катанец Нараквица Големина-597602-18

Мазна Сребрена Катанец Нараквица Големина-597602-18

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Пандора Мазна Кралска Срцева Катанец Сребрена Нараквица 597602-18. Метал : Стерлинг сребро. Големина : 18 см. Боја : Сребрена. Облик : Круг. Тип На Ставка : Нараквици. Сребрена нараквица со отстранлив катанец во форма на срце. ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ГАРАНЦИЈАТА : имајте предвид дека продавачот обезбедува сопствена гаранција за производите што ги продава продавачот; гаранцијата на производителот може да не важи за производите купени од овој продавач. За дополнителни прашања или информации поврзани со гаранцијата, ве молиме контактирајте не директно. Пандора Мазна Кралска Срцева Катанец Сребрена Нараквица 597602-18.

Параметри на производот

Слична стока