0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Прв Степен Фитнес Викинг Изберете Ар Вода Веслач-Бова

Прв Степен Фитнес Викинг Изберете Ар Вода Веслач-Бова

DEN 7999.84
Залиха

Пристапност

Викинг 2 Изберете Плус е дизајниран со едноставно најдобрите и најубавите дрвени рамки направени од цврст Американски Пепел, метални тела и прецизни компоненти за да се обезбеди гарантирање на доживотна услуга. Обликуваното седиште и прилагодливата отпорност на течности на база на вода можат да примат корисници на различни нивоа на фитнес во удобност дури и за време на подолги часови за вежбање. Викинг 2 доаѓа со мултифункционален монитор за изведба кој го следи времето на вежбање, бројот на мозочни удари, вкупните потези акумулирани на машината и потрошените калории за да бидете мотивирани и на вистинскиот пат да ги постигнете вашите фитнес цели. Готово за денот? Едноставно подигнете го на крајот и потпрете го на ѕид или скријте го во плакарот. Клучни Карактеристики : Резервоар • Прилагодлива Отпорност На Течност, од пердув-светлина до Олимписки спринт на крајот на бирање. • "Нема мртви точки. Уникатното работно коло со тројно сечило и внатрешните делови на резервоарот даваат моментален улов и постојан отпор во текот на целиот мозочен удар. Монитор * компјутер на Повеќе нивоа комплетен СО USB порта • Приказ покажува : време, растојание, 500 МЕТРИ поделено време, потези во минута, калории на час, вати и отчукувањата на срцето. Подножје • висински прилагодливи стапала и ремени за да се обезбеди оптимално поставување на стапалата и удобна положба за веслање. Рачка • Издржлив погон на ременот-мазен, чист, тивок и повторно без одржување. * Делуксonomономскиот дизајн овозможува удобно држење и минимизирано оптоварување на подлактиците, зглобовите и рацете. Рамка • Етички произведени од цврста американска пепел конструкција. * Поедноставено склопување и практично без одржување • • Почетна / Лесна Комерцијална Употреба Спецификации За гаранција : Исправено Складирање – 55 x 54cm (22 x 21") големина На Производот-L 2135mm (84") x W 550mm (22") x H 540mm (21" ) Максимална Корисничка Тежина - 150kg (300lb) Прв Степен Фитнес Викинг 2 Изберете AR Вода Веслач.

Параметри на производот

Слична стока