0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Викерман 60 Мешана Црвена Бобинка Од Цариградско Грозде Вештачка Божиќна Венец, Неосветлена - Внатрешен Надворешен Декор Од Бобинки Отпорен На Временски Услови

Викерман 60 Мешана Црвена Бобинка Од Цариградско Грозде Вештачка Божиќна Венец, Неосветлена - Внатрешен Надворешен Декор Од

DEN 319.52
Залиха

Пристапност

Викерман 60" Мешани Црвени Цариградско Грозде Бери Вештачки Божиќ Венец. Вклучете светла и модерна декорација за одмор во вашиот простор со оваа празнична венец од Бобинки. Оваа брилијантна венец доаѓа неосветлена, изработена е од пластика отпорна на временски услови и е совршен акцент и за внатрешни и за надворешни проекти за украсување Празници. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте венци и дрвја достапни Од Викерман. Оваа декоративна венец е без одржување и ќе одговара на секој декор. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во овој експерт дизајниран сезонски венец околу вашиот дом. Изработена Од Пластика Отпорна на Временски Услови Совршена За Внатрешна и Надворешна Употреба. Неосветлена венец - оваа венец доаѓа неосветлена и подготвена да ги додаде вашите омилени светла. Дополнете го вашиот празничен декор со долготрајна Венец од Бобинки. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Параметри на производот

Слична стока