0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ступел Индустрии Песочни Пиперки Пасење Море Брегот Сликарство Необликувани Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Сали Сватланд

Ступел Индустрии Песочни Пиперки Пасење Море Брегот Сликарство Необликувани Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Сали Сватланд

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Сите Наши Уметнички Отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 17 х 0,5 х 7 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Уметничкото Дело Се Однесува На : Сликарство; Птица; Животно; Водни Птици; На Отворено; Природа; Море; Вода; Плажа, Крајбрежје, Песочни Пиперки. Дизајн на Сали Сватланд.

Параметри на производот

Слична стока