0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Милестар 225 70Р19. 128 126L G BW Гума

Милестар 225 70Р19. 128 126L G BW Гума

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Агресивниот дизајн на шарата И сечилото НА рамото НА МИЛЕСТАР БД733 ја подобрува влечната сила што го зафаќа патот. Специјален испреплетен систем за вратоврска ги поврзува рамената со внатрешните навртки за подобрено ракување и подобрена издржливост. БД733 е комерцијална погонска гума која е наменета за употреба во регионални апликации за пикап и испорака. Се одликува со агресивен дизајн на шарите и рамената што го подобрува држењето и влечењето на патот. Долготрајни. Оем Замена. Гаранција На Производителот. Тивко Возење. Одлично Влечење На Влажно Време.

Параметри на производот

Слична стока