0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Допрени Од Природата Бебе, Мало Дете И Деца Унисе Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Црна Карирана, Години

Допрени Од Природата Бебе, Мало Дете И Деца Унисе Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Црна Карирана, Години

DEN 135.84
Залиха

Пристапност

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна кожа. Нашиот комплет за пижами содржи прекрасни отпечатоци, ленти и цврсти материи и обезбедува удобна ноќна облека. Нашите пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот. Нашите пижами се направени од 100% органски памук. За безбедност на детето, облеката треба цврсто да се вклопи. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабавата облека е поверојатно да се запали. Нашите пижами се цврсто вклопени и без пламен. Допрено Од Природата Бебе, Дете И Деца Унисекс Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Црна Карирана е одлично бебе, дете и детски најважен комплет. Допрена Од Природата нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и фрлаат ќебиња и Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Комплетот вклучува тесен врв и комплет пижами за панталони. Направено со 100% органски памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.

Параметри на производот

Слична стока