0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Академијата Чадор 3 Стилизирана Колекционерска Фигура-Вања, Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци

Академијата Чадор 3 Стилизирана Колекционерска Фигура-Вања, Детски Играчки За Возрасти, Подароци И Подароци

DEN 79.52
Залиха

Пристапност

Врз основа на популарните стрипови и графички романи на Ајснер, создадени од Џерард Веј, и инспирирани од Академијата За Чадори На Нетфликс, Дојде Академијата За Чадори Стилизирани Колекционерски Фигури. Секоја фигура е многу детална, стилизирана верзија на вашите омилени ликови и е висока приближно 3 инчи. Број Седум / Белата Виолина-единствениот брат или сестра харгривс роден без суперсили, Вања има многу незадоволство кон нејзиниот покоен татко и нејзините отуѓени браќа и сестри, заедно со длабоки чувства на безвредност. Нејзиниот еден излез е во нејзината извонредна вештина како виолинист, иако на крајот го открива својот неискористен потенцијал. Серијата 1 ги вклучува Лутер, Пет, Вања, Пого, Хејзел и ча ча. Секоја бројка се продава одделно. Возраст 14+ Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, Академијата За Чадори 3" Стилизирана Колекционерска Фигура-Вања прави прекрасно изненадување!. Вања е прикажана во бисерно бело и свири виолина. Фигурата вања е висока 3 инчи на врвот на рамна основа. Изработени од пвц. Одлично за собирање и прикажување. Секоја бројка се продава одделно. Возраст 14+.

Параметри на производот

Слична стока