0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чесапик Земја Бања Сина Рустикален Граница

Чесапик Земја Бања Сина Рустикален Граница

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Додадете миленик допир на шарм во просторијата за прав користејќи ја оваа граница во стилот на земјата. Комплетен со гроздобер знаци за капење, крпи, лаванда, сапуни за капење и соли, овој дизајн има привлечен изглед. Земја Бања е преплавена, неткаен мешавина граница. Претходно залепен неткаен материјал за мешање; Врамете ја просторијата со оваа прекрасна граница; Може Да се Пере и влажно да се соблекува; ролна долга 6 на 15 стапки; Покрива околу 7,5 квадратни метри.

Параметри на производот

Слична стока