0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Платформски Кревет со целосна Големина Со Фиоки, Рамка За Кревет Од Метална Платформа Со Тапацирана Глава, Приклучоци И USB Порти, Цврста Рамка За Кревет Со Целосна Г

Платформски Кревет со целосна Големина Со Фиоки, Рамка За Кревет Од Метална Платформа Со Тапацирана Глава, Приклучоци И USB

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Овој кревет е достапен во две бои и две големини, бела и црна, ЦЕЛОСНА големина и големина на КРАЛИЦАТА, секогаш можете да најдете кревет што ви одговара тежина и Димензии Севкупна Димензија На Производот : 82,3"L x 56,1"W x 39"HNumber На Пакет : 1 севкупна Тежина На Производот : 88,2 LBSWeight Капацитет : 350 LBSNumber На Летви : 13 ребра за кревети и 1 потпорна летва препорачан Душек дебелина : 8"-10"спецификации : тип НА ПРОИЗВОД : метална големина на креветот : целосна+2 фиоки боја : Црн/ Бел Материјал На Производот : Метал+Дрво+тапациранасобрано : потребна е пролетна Кутија : Вклучена е номатрес : Неценето Време за склопување : 1 Час Потребни Се Дополнителни Алатки : Сите Вклучени Алатки/шрафцигер избегнувајте електрични алати : Да земја на потекло : виетнамноти : Прирачник мерењето е користено,може да има некоја разумна грешка.

Параметри на производот

Слична стока