0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
3дроза Тоа Е Она Што Таа Го Рече-Прекинувач За Едно Вклучување

3дроза Тоа Е Она Што Таа Го Рече-Прекинувач За Едно Вклучување

DEN 553.44
Залиха

Пристапност

Така Рече Таа Капакот На Прекинувачот За Светло е изработен од издржлив метал отпорен на гребење кој нема да избледи, чип или кора. Одликувајќи се со завршница со висок сјај, заедно со соодветните завртки го прави овој капак совршен завршен допир. Димензии( во инчи) : 3,5 W x 5 H. Изработени Од силен, издржлив метал отпорен на гребење. Вклучува соодветни завртки. Висок сјај заврши. Лесно за чистење.

Параметри на производот

Слична стока