0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Национален ПБ-656-ХД Черупка Одговара избери: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

Национален ПБ-656-ХД Черупка Одговара избери: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1967-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Произведени со бронза од врвен степен, Националните чаури се дизајнирани и дизајнирани да ги задоволат спецификациите НА ОЕ. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведени со користење на премиум-одделение бронза за издржливост и перформанси. ДОЛГИОТ ЖИВОТ користи Масло импрегнирано за долг живот. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ на ОЕ е Дизајниран Да ги исполнува спецификациите НА ОЕ. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ користи водечка индустрија за домашни и увозни апликации. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси Од Страна На Националните инженери за квалитет на кој може да сметате. Одговара Изберете : 1988-1998 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1967-1986 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1966-1976,1978-1979,1981-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1989-1998 ГМЦ СИЕРА 1966-1967,1970,1972-1981 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1966-1969,1971,1973 ШЕВРОЛЕТ ШЕВЕЛ 1966-1981 ШЕВРОЛЕТ корвета 1970-1974,1976-1977,1980-1989 шевролет блејзер 1970-1986 ПОНТИЈАК ФАЈРБИРД 1985-1990 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1966-1975 1977-1979,1981-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1966-1979 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1966-1972 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 1980-1983 ЏИП ЏИП 1970-1979,1981 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 1966-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц20 1967,1969-1986 гмц ц1500 1986 ШЕВРОЛЕТ Д30 1966-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц30 1966-1981 ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО 1966-1986 ШЕВРОЛЕТ К20 1975-1979,1981 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВРХОВЕН 1981-1986 ШЕВРОЛЕТ Г30 1988 ГМЦ гмт-400 1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Слична стока