0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Среќен Божиќ Коледари Мека Обложени Пченица Териер Вратата Мат

Среќен Божиќ Коледари Мека Обложени Пченица Териер Вратата Мат

DEN 287.84
Залиха

Пристапност

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Параметри на производот

Слична стока