0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Престиж Тркало ПРА-9588NGBXB во. Тркала Со Шема на завртки, Сјајна Црна Боја Со Природни Акценти

Престиж Тркало ПРА-9588NGBXB во. Тркала Со Шема на завртки, Сјајна Црна Боја Со Природни Акценти

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

18 Инчен Дијаметар x 9 Инчен Ширина; 5 x 114.3 Милиметар/ 5 x 4.50 инчен/ 5 x 127 Милиметар/ 5 x 5.00 Инчен Шема На Завртки; 60 Степен Конусна Навртка На Седиштето; -12 Милиметар Офсет; 4.53 Инчен Заден Простор; 83.70 Милиметар Центар Создаден; 8 Зборуваше; 1 Парче Леано Алуминиумска Конструкција; Насликани; Сјај Црно Со Бланширани Акценти; Капацитет на оптоварување Од 2500 фунти; компатибилен со tpms (систем за следење На Притисокот во Гумите); 38 инчен максимален дијаметар На гумата; Со врежано Балистичко Лого Централно Капаче; Сингл Теренскиот Пантер Ги Дизајнира Своите Тркала За Да Ги Исполни Очекувањата На Сите Познавачи Надвор Од Патот Со Елегантен Дизајн На Нивните Бандажи. Без разлика дали имате џип или камион и треба да го промените стилот, теренските тркала пантер ќе бидат совршено прилагодени за вашето возило. Пантер надвор од патот дури прави тркала во совршен дизајн што ќе го подобри изгледот на вашиот теренец. Апликација 1959-1964 Буик Електра. Спецификации Боја : Сјај Црна Со Природни Акценти. Шема На Завртки Милиметар : 5 х 114. Шема На Завртки : 127. Офсет : 12 мм. Големина : 18 х 9 во. - ШКУ : КСАО569499.

Параметри на производот

Слична стока