0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Викерман 2.4 Мока Сјајна Топка Украс, По Кутија

Викерман 2.4 Мока Сјајна Топка Украс, По Кутија

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Викерман 2.4" Мока Сјајна Топка Украс. Оваа ставка се одликува со неверојатна сјајна завршница и сигурно капаче за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 60 орнаменти по кутија. 2.4 " Мока Сјајна Топка 60/Бх.

Параметри на производот

Слична стока