0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Начин Да Го Прославите Слаткото Срце На Девојчињата Боди На Вљубените

Начин Да Го Прославите Слаткото Срце На Девојчињата Боди На Вљубените

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Твоето супер слатко срце е тука облечена во нејзиниот нов омилен боди Од Патот Да Го Прослават За Вљубените. Екипажот со рамениците на скутот. Кратки ракави. Контраст печатење. Три копчиња за прицврстување на дното. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Произведено Во Кина.

Параметри на производот

Слична стока