0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Викерман 5.5 ' Розова Ела Вештачка Елка, Розова ДУРА-ОСВЕТЛЕНИ ПРЕДВОДЕНИ Светла

Викерман 5.5 ' Розова Ела Вештачка Елка, Розова ДУРА-ОСВЕТЛЕНИ ПРЕДВОДЕНИ Светла

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Викерман 5.5 ' Светло Розова Вештачка Елка со 794 пвц врвови и 400 РОЗОВИ светла ВО италијански Стил осветлени ОД дура НА Розова жица. Забавна и празнична алтернатива на традиционалната зелена новогодишна елка, ова брилијантно дрво доаѓа претходно осветлено Со РОЗОВИ МИНИ Светла осветлени СО Дура, има богати обоени пвц врвови на метални гранки со шарки и вклучен е држач за метално дрво. Светлата осветлени од дура користат микрочипови во секој Штекер, така што светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат. Прелит со 400 РОЗОВА ДУРА-осветлена ПРЕДВОДЕНА МИНИ Светла. Лесно Склопување-Вклучува метален држач за дрвја и метални гранки со шарки. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Параметри на производот

Слична стока