0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дорман Задна Врата Напаѓач Болт За Специфични Модели Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001 - ГМЦ СИЕРА

Дорман Задна Врата Напаѓач Болт За Специфични Модели Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2001 - ГМЦ СИЕРА

DEN 229.44
Залиха

Пристапност

Оваа завртка за напаѓач на задната врата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила. Изработен од квалитетни материјали, тој е дизајниран за сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа завртка за напаѓач на задната врата одговара на вклопувањето и функцијата на фабричкиот дел на одредени години, марки и модели. Идеално решение - оваа завртка е сигурна замена за оригиналниот дел што недостасува или не успеа поради замор. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Години на моделот на возилото овој дел одговара : КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕКСТ : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 Шевролет Лавина 1500 : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Шевролет Лавина 2500 : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006. Шевролет Лавина : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 Шевролет Шајен : 2016, 2017, 2018, 2019 Шевролет Силверадо 1500 Класик : 2007 Шевролет Силверадо 1500 ХД Класик : 2007. Шевролет Силверадо 1500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2005, 2006 Шевролет Силверадо 1500 ЛД : 2019 Шевролет Силверадо 1500 : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Шевролет Силверадо 2500 ХД Класик : 2007 Шевролет Силверадо 2500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Дополнителни Карактеристики Боја : Јасно.

Параметри на производот

Слична стока