0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Додаток Погонски Ремен Затегнувач Собранието Се Вклопува изберете: 2004-VOLVO S40, 2006-VOLVO C70

Додаток Погонски Ремен Затегнувач Собранието Се Вклопува изберете: 2004-VOLVO S40, 2006-VOLVO C70

DEN 453.44
Залиха

Пристапност

Гејтс е глобален лидер во Дизајнот На Системот За Оригинална Опрема (ОЕ). Со целосна линија на затегнувачи на глобално ниво, можете да сметате На Портите за снабдување На Автоматските Затегнувачи на Ремените со врвен квалитет од кои можете да зависите.Гејтс гарантира дека секој затегнувач што го произведуваат е изграден според крути толеранции и спецификации кои гарантираат ое вклопување, форма и функција. Целосна покриеност за Увоз, Домашни и Тешки апликации.Изгледа, одговара и функционира исто како ОЕ.Произведени со користење на истата технологија Како Производител На Оригинална Опрема (ОЕМ) дел уверува фабрички натпревар.Патентираниот систем за амортизација на вибрации ги подобрува затегнувачите, ремените и животниот век на додатоците.Дизајнот на торзиона тркалезна пружина обезбедува постојана напнатост и не дозволува контаминација.Сеопфатната линија вклучува делови за поставување автомобили, комбиња, Теренци И лесни/тешки камиони.Гејтс-Управувано Од Можноста Додаток Погон Појас Затегнувач Собранието.

Параметри на производот

Слична стока