0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Авиа Женски Врвка Половината Пешачење Скорт

Авиа Женски Врвка Половината Пешачење Скорт

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Време е да се движите во Овој Пешачки Скорт Од Авиа, изработен во лесна најлонска ткаенина за дишење и леснотија на движење. Вратоврската со врвка на половината обезбедува совршено вклопување и два џебови со патент нудат погодност кога сте во движење. Носете го активни денови и опуштени денови во секое време сакате да ви биде удобно. Материјал : 100% Најлон. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Пораст И Инсем : Висок пораст; хитови на врвот на бутот. Затворање : повлекување со еластична половина со врвка. Џебови : 2 предни џебови со патент ги држат најважните работи. Карактеристики : лесна ткаенина; здолниште над шорцеви лагер. Женски Врвка Половината Пешачење Скорт Од Авиа.

Параметри на производот

Слична стока