0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Подобри Трендови Работ Песок Памук Реверзибилна Бања Килим Во Собата, 21 34

Подобри Трендови Работ Песок Памук Реверзибилна Бања Килим Во Собата, 21 34

DEN 565.28
Залиха

Пристапност

Оваа е совршена опција ако барате високо издржлив и одржлив килим за бања. Оваа колекција на душеци за бања и комплети за килими вреди да се инвестира понуда од Подобри Трендови. Овие килими ви ја нудат потребната удобност и удобност додека излегувате од кадата. Тие дејствуваат како штит за заштита на нозете од влажни и тврди подови. Функцијата против лизгање ви овозможува безбедно време за капење и бања со автоматско елиминирање на ризикот од падови или лизгање. Исто така, достапноста на неколку дизајни во понудените три кралски бои на сина, мудрец, сива, песок и бела боја. Ние исто така нудиме голема вредност пакети од 2, 3, 4 И 5 Парчиња сетови продадени одделно. Овие се тафтувани килими достапни за разноврсни опсези и намени. Овие реверзибилни килими за памучна бања се одлична опција за зајакнување на удобноста. Тафтуваниот дизајн го подобрува изгледот на килимите и ги прави попривлечни. Овие прекрасни килими за капење можете да ги добиете во три различни кралски бои. Овие треба да се мијат во ладна вода за да се одржи животот подолго. Килимот за капење е изработен од 100% памучен материјал кој обезбедува издржливост на килимот. Големина : 2 Парче Во собата (21 "х 34" 24 "х 40"). Боја На Песок.

Параметри на производот

Слична стока