0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вудсток Ветер Ѕвончиња Вудсток Живеалишта Ветер Ѕвонче, 21, Огледало Сребро Дрво На Животот Ветер Ѕвончиња За Отворено, Двор, Дома Или Градина Декор ХЦМТ

Вудсток Ветер Ѕвончиња Вудсток Живеалишта Ветер Ѕвонче, 21, Огледало Сребро Дрво На Животот Ветер Ѕвончиња За Отворено, Двор,

DEN 319.84
Залиха

Пристапност

Совршен Подарок-Подготвен за давање во кутија за подароци крафт, Огледало На Живеалиштата На Вудсток Чимс, дрво На Животот ветровито ѕвонче е одличен Роденден, Годишнина, Жалост, Меморијален Ден, Ден на Мајката, Ден на Таткото, Свадба, Загревање На Куќата или божиќен подарок. Ѕвончиња Од Ветер За Надворешни, Надворешни или Внатрешни Простори - Овие ѕвончиња од ветер ќе се истакнат во вашата градина, надвор на тремот или палубата, во двор или дури и во затворени простории.Подесени на интригантна древна пентатонска скала која го крева духот и создава чувство на леснотија, Ова Живеалиште Ја слави разновидноста на природата околу нас. Направено со Долготрајни Материјали - овој рачно изработен ветер активиран од ветер се спротивставува на повеќето временски услови. Мерки 21 " долго од врвот на прстенот / јазолот за собирање до крајот на фаќачот на ветер. Изработени од тиково дрво од пепел, 5 сребрени алуминиумски цевки, украс од нерѓосувачки челик. Висококвалитетен Прекрасен Звук - професионалните музичари на Вудсток Чимс ги развија овие музички подесени звуци на ветерот за случајно да свират пентатонска скала.

Параметри на производот

Слична стока