0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
МЕТАЛ GOOSENECK LED Биро Светилка

МЕТАЛ GOOSENECK LED Биро Светилка

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Металната ламба за биро со гуска има прилагодлива глава на светилката и флексибилен врат за лесно поставување на светлината за ваша погодност. Рамната основа на светилката зазема минимален простор и може да се направи да изгледа стилски на секое биро. Користете ја оваа светилка за биро во вашиот дом за кога работите доцна на проект или им помагате на децата со домашна задача или во канцеларија за малку дополнително светло кога работите во текот на денот. Заштедете пари со користење на економични Led Диоди кои траат до неверојатни 50.000 часа! Користејќи 85% помалку енергија, оваа стилска работна ламба нуди светлосна зона без треперење која избегнува несакани сенки, ореоли и сјај. Ова е совршена ЛЕД светилка за да ви го разубави денот дома и во канцеларија. Минималниот отпечаток заштедува посакуван простор на бирото. Користи рентабилни Led Диоди кои траат до 25.000 часа + користат 85% помалку енергија од лампи со блескаво светло. Светлосна зона без треперење која е чиста од сенки, ореоли и проблематични отсјаи. Метална гуска + прилагодлива глава на светилка за лесно поставување на светлосната зона.

Параметри на производот

Слична стока