0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Слобода 3 Влечење На Стратус Со Двојна Монтажа, Достапно Во Повеќе Бои

Слобода 3 Влечење На Стратус Со Двојна Монтажа, Достапно Во Повеќе Бои

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Влечењето На Стратус има уникатна, префинета силуета која обезбедува елегантен тафтуван детал во секоја просторија во вашиот дом. Совршен за кабинети или мебел во традиционален стил.Мравки изработени од леано цинк за долготраен квалитет и издржливост. Слобода 3 " Двојна Монтажа Стратус Повлече : Декоративни кабинетот повлече. 0,94 "Х 4,28" Л х 0,67 " В.Изработени Од цинк. Вклучени сврзувачки елементи. Ограничена доживотна гаранција. Четкан Бронзен Модел# : P19026-228-C. Нерѓосувачки Модел# : P19026-110-C. Погледнете ги сите повлекувања . Заштедете пари. Живеат подобро.

Параметри на производот

Слична стока