0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дорман 752-Заден Регулатор На Странични Прозорци На Патници за Специфични Модели На Хјундаи одговара избери: 2005-ХЈУНДАИ ТУСОН

Дорман 752-Заден Регулатор На Странични Прозорци На Патници за Специфични Модели На Хјундаи одговара избери: 2005-ХЈУНДАИ ТУСОН

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точното вклопување, функцијата и перформансите на регулаторот на прозорецот на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Доверлива замена-инженер и тестиран за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналниот регулатор на прозорецот на одредени возила. Обезбеден квалитет-опширно тестиран со возење велосипед илјадници пати во вистинска врата на возилото за да се обезбеди долг работен век без проблеми. Сигурен дизајн-инженеринг во САД и поддржан од долгата историја на автомобилското искуство на резервните пазари. Лесна инсталација-обратно-инженеринг за да одговара на оригиналната форма и димензии на опремата за да обезбеди директно, беспрекорно вклопување. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Хјундаи Тусон : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

Параметри на производот

Слична стока