0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вир В Вентил За Гас

Вир В Вентил За Гас

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Овој вентил за гас е вистински дел за замена за опсег. Тој е компатибилен со опсегот на Џакузи и се користи за ослободување гас до опсегот. Овој дел е сместен на дното, внатре во апаратот. Овој производ е метал и сребро. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Вирпул W10293048 Вентил За Гас : вентил За Гас. Вистински дел за замена. Компатибилен со вир опсези. Се користи за ослободување на гас до опсегот. Дел е сместен на дното, внатре во апаратот. Материјал : метал. Боја : сребрена. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена.

Параметри на производот

Слична стока