0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Стерлинг Сребрен Црвен И Црн Емајлиран Прстен

Стерлинг Сребрен Црвен И Црн Емајлиран Прстен

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Додадете суптилна количина на забава и драма на вашиот изглед со овој прстен за дизајн на бубамара. Обликуван од сребро овој прстен е дизајниран со црвена и црна емајлирана лејди бубачка за прекрасна привлечност. Овој Прстен За Изразување Може да се носи сам или наредени со други и доаѓа во големина на прст 6.Метална Тежина : 3,09 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Редење Ринггендер : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Боја На Бела Емајл : Црвена, Ширина На Црна Лента : 2,25 Ммринг Големина : 6 цврсти вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 2,25 ММ Сребрена Родиум обложена Црвена Емајл Црна Емајл.

Параметри на производот

Слична стока